Motu 112D

Motu 112D

39790 Kč

Radost přinášející Motu 112D od společnosti Motu - tento produkt objednáte v sezónní slevě za 39790 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN220585
Do obchodu

Popis

Motu

Exkluzivní Motu 112D od předního výrobce Motu - toto zboží si můžete zakoupit extra výhodně za 39790. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost..

USB zvuková karta

 112D od Motu je unikátní MADI/Thunderbolt zvuková karta pro přenos digitálního signálu, která v sobě ukrývá konvertor, trasovač, rozdělovač a repeator pro co nejflexibilnější využití. Obsahuje celkem 112 digitálních vstupů a výstupů, DSP mix, efektový procesor a jedinečný AVB audio networking. Dále disponuje vysokou zvukovou kvalitou, ultra nízkou latencí, 48kanálovým digitálním mixpultem s legendárním kompresorem LA-2A a britským ekvalizérem, širokou konektivitou a intuitivním ovládacím panelem s přehlednými LED metry. Zvuková karta je vhodná pro profesionální producenty, studiové zvukaře, live performance a tvůrce audiovizuálního obsahu, kteří chtějí dodat své tvorbě bezkonkurenční zvuk.

112D nabízí vynikající zvuk o kvalitě až 192 kHz. Přední panel obsahuje ovládací panel pro přehledný LED displej s informacemi o vstupní a výstupní hlasitosti. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě třech D-25 konektorů, ADAT pro rozšíření o dalších 24 digitálních vstupních kanálů, Word Clock In/Out, pár BNC In/Out, Thunderbolt (až 256 kanálů), AVB Ethernet a USB-B portu pro připojení do PC nebo laptopu. Součástí balení je softwarová sada od MOTU pro Mac a PC. 112D je možné ovládat prostřednictvím aplikace přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Všechny produkty od výrobce
Motu 112D

Motu 112D

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce