Motu 4 Pre USB2.0/FireWire

Motu 4 Pre USB2.0/FireWire

14290 Kč

Velmi žádaný produkt, Motu 4 Pre USB2.0/FireWire co bereme od značky Motu - tento produkt máte po jednoduché objednávce ve slevové akci za 14290 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: HN220561
Do obchodu

Popis

Motu

V akci je pouze tady Motu 4 Pre USB2.0/FireWire od populárního výrobce Motu - toto zboží si můžete koupit ve slevové akci za 14290. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

USB a FireWire zvuková karta

 4pre je vysoce výkonná a kompaktní zvuková karta od Motu, disponující vysokou zvukovou kvalitou, širokým dynamickým rozsahem, kvalitními mikrofonními preampy a intuitivním ovládacím panelem s přehlednými LED metry. Zvuková karta je vhodná pro pokročilejší producenty, muzikanty a tvůrce audiovizuálního obsahu, kteří chtějí posunout svojí o tvorbu na další level.

4pre nabízí vynikající analogový zvuk o kvalitě až 96 kHz. Přední panel obsahuje dva sluchátkové výstupy se separátním ovladačem hlasitosti pro detailní monitoring, maximální přehled o vstupní a výstupní hlasitosti potom získáte prostřednictvím LED displeje. Dále zde naleznete ovladače hlasitosti pro všechny čtyři kanály. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě dvou kombinovaných vstupů pro mikrofony a dvou kombinovaných vstupů pro kytary s Hi-Z signálem, čtyř stereo výstupů, S/PDIF, Firewire a USB-B portu pro připojení do PC nebo laptopu. Součástí balení je softwarová sada obsahující MOTU CueMix FX, SMPTE Console a AudioDesk.

Všechny produkty od výrobce
Motu 4 Pre USB2.0/FireWire

Motu 4 Pre USB2.0/FireWire

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce