Motu 624AVB

Motu 624AVB

22050 Kč

Prestižní Motu 624AVB od firmy Motu - tento produkt obchodujeme za výhodnou cenu 22050 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: HN220575
Do obchodu

Popis

Motu

Jedinečná nabídka, Motu 624AVB co nám dodává Motu - tento hit naleznete za jedinečnou cenu 22050. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

USB/Thunderbolt zvuková karta

 624 je vysoce výkonná Thunderbolt zvuková karta od Motu, disponuje vysokou zvukovou kvalitou, širokým dynamickým rozsahem, 48kanállvým mixpultem s kompresorem a ekvalizérem, nebo intuitivním ovládacím panelem s přehlednými LED metry. Zvuková karta je vhodná pro pokročilejší producenty a tvůrce audiovizuálního obsahu, kteří chtějí posunout svojí o tvorbu na další level.

624 nabízí technologii ESS Sabre 32 Ultra DAC pro vynikající analogový zvuk o kvalitě až 192 kHz. Přední panel obsahuje dva linkové vstupy pro kytaru nebo baskytaru, maximální přehled o vstupní a výstupní hlasitosti potom získáte prostřednictvím LED displeje. Dále zde naleznete ovladače hlasitosti pro mikrofonní konektory a sluchátkový výstup se separátním ovladačem Volume. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě dvou mikrofonních vstupů s fantomovým napájením, čtyř linkových vstupů, dvou stereo výstupů, čtyř linkových výstupů, AVB Ethernet, ADAT pro rozšíření o osm digitálních In/Out kanálů a USB 3.0 portu pro připojení do PC nebo laptopu. Součástí balení je softwarová sada od MOTU pro Mac a PC.

Všechny produkty od výrobce
Motu 624AVB

Motu 624AVB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce