Motu 8D

Motu 8D

17150 Kč

Velmi žádaný produkt, Motu 8D od populární značky Motu - toto zboží si můžete objednat v jedinečné akci za 17150 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220580
Do obchodu

Popis

Motu

Neodoláte: Motu 8D s trendy značkou Motu - tento produkt prodáváme extra výhodně za 17150. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám příjemné nakupování..

USB zvuková karta

 8D od Motu je profesionální AES3 zvuková karta pro přenos digitálního signálu, která v sobě ukrývá konvertor, trasovač, rozdělovač a repeator pro co nejflexibilnější využití. Obsahuje osm digitálních vstupů a výstupů, DSP mix, efektový procesor a jedinečný AVB audio networking. Dále disponuje vysokou zvukovou kvalitou, ultra nízkou latencí, 48kanálovým digitálním mixpultem s legendárním kompresorem LA-2A a britským ekvalizérem, širokou konektivitou a intuitivním ovládacím panelem s přehlednými LED metry. Zvuková karta je vhodná pro profesionální producenty, studiové zvukaře, live performance a tvůrce audiovizuálního obsahu, kteří chtějí dodat své tvorbě bezkonkurenční zvuk.

8D nabízí vynikající zvuk o kvalitě až 192 kHz. Přední panel obsahuje ovládací panel pro přehledný LED displej s informacemi o vstupní a výstupní hlasitosti, nebo sluchátkový výstup se separátním ovladačem hlasitosti pro detailní monitoring. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě dvou párů XLR (AES/EBU) vstupů a výstupů, AVB Ethernet, S/PDIF, Word Clock In/Out, USB-B portu pro připojení do PC nebo laptopu. Součástí balení je softwarová sada od MOTU pro Mac a PC. 8D je možné ovládat prostřednictvím aplikace přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Všechny produkty od výrobce
Motu 8D

Motu 8D

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce