Motu Audio Express USB2.0/FireWire

Motu Audio Express USB2.0/FireWire

12990 Kč

Prestižní Motu Audio Express USB2.0/FireWire od předního výrobce Motu - tento artikl nepropásněte v akci za 12990 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: HN220564
Do obchodu

Popis

Motu

V akci je Motu Audio Express USB2.0/FireWire co bereme od značky Motu - tento produkt posíláme ve výprodejové akci za 12990. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

USB a FireWire zvuková karta

 Audio Express je vysoce výkonná a kompaktní zvuková karta od Motu, disponující vysokou zvukovou kvalitou, širokým dynamickým rozsahem, kvalitními mikrofonními preampy a intuitivním ovládacím panelem s přehlednými LED metry. Zvuková karta je vhodná pro pokročilejší producenty, muzikanty a tvůrce audiovizuálního obsahu, kteří chtějí posunout svojí o tvorbu na další level.

Audio Express nabízí vynikající analogový zvuk o kvalitě až 96 kHz. Přední panel obsahuje sluchátkový výstup se separátním ovladačem hlasitosti pro detailní monitoring, maximální přehled o vstupní a výstupní hlasitosti potom získáte prostřednictvím LED displeje. Dále zde naleznete ovladače hlasitosti pro všechny čtyři kanály. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě dvou kombinovaných vstupů pro mikrofony a hudební nástroje, dvou linkových vstupů, čtyř stereo výstupů, vstupu pro Footswitch, S/PDIF, Firewire, MIDI In/Out, a USB-B portu pro připojení do PC nebo laptopu. Součástí balení je softwarová sada obsahující MOTU CueMix FX, a AudioDesk.

Všechny produkty od výrobce
Motu Audio Express USB2.0/FireWire

Motu Audio Express USB2.0/FireWire

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce