Motu LP32

Motu LP32

19990 Kč

Velmi žádaný produkt, Motu LP32 originální od labelu Motu - tento hit můžete pořídit po zlevnění za 19990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220581
Do obchodu

Popis

Motu

No tak tohle je gól: Motu LP32 značky Motu - toto zboží si můžete opatřit za hustou cenu 19990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

USB zvuková karta

 LP32 od Motu je profesionální ADAT zvuková karta pro přenos digitálního signálu, která v sobě ukrývá konvertor, trasovač, rozdělovač a repeator pro co nejflexibilnější využití. Obsahuje 32 digitálních vstupů a výstupů, DSP mix, efektový procesor a jedinečný AVB/TSN audio networking. Dále disponuje vysokou zvukovou kvalitou, ultra nízkou latencí, 48kanálovým digitálním mixpultem s legendárním kompresorem LA-2A a britským ekvalizérem, širokou konektivitou a intuitivním ovládacím panelem s přehlednými LED metry. Zvuková karta je vhodná pro profesionální producenty, studiové zvukaře, live performance a tvůrce audiovizuálního obsahu, kteří chtějí dodat své tvorbě bezkonkurenční zvuk.

LP32 nabízí vynikající zvuk o kvalitě až 192 kHz. Přední panel obsahuje ovládací panel pro přehledný LED displej s informacemi o vstupní a výstupní hlasitosti, nebo sluchátkový výstup se separátním ovladačem hlasitosti pro detailní monitoring. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě čtyř párů ADAT In/Out konektorů, AVB Ethernet, Word Clock In/Out, USB-B portu pro připojení do PC nebo laptopu. Součástí balení je softwarová sada od MOTU pro Mac a PC. LP32 je možné ovládat prostřednictvím aplikace přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Všechny produkty od výrobce
Motu LP32

Motu LP32

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce