Motu Ultralite AVB

Motu Ultralite AVB

17190 Kč

Váš oblíbený produkt, Motu Ultralite AVB od producenta Motu - tento produkt objednáte s extra slevou za 17190 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220563
Do obchodu

Popis

Motu

V akci je právě teď Motu Ultralite AVB s jakostní značkou Motu - tento artikl doporučujeme v bombastické akci za 17190. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

USB zvuková karta

 UltraLite AVB je unikátní zvuková karta od Motu, disponuje vysokou zvukovou kvalitou, ultra nízkou latencí, DSP jednotkou, technologií Wi-Fi, 48kanálovým digitálním mixpultem s kompresorem a ekvalizérem, širokou konektivitou a intuitivním ovládacím panelem s přehlednými LED metry. Zvuková karta je vhodná pro profesionální producenty, studiové zvukaře a tvůrce audiovizuálního obsahu, kteří chtějí dodat své tvorbě bezkonkurenční zvuk. Díky kompaktním rozměrům můžete využít zvukovku i pro mobilní nahrávací studio, které budete mít vždy po ruce na svých cestách.

UltraLite AVB nabízí technologii ESS Sabre 32 Ultra DAC pro vynikající analogový zvuk o kvalitě až 192 kHz. Přední panel obsahuje dva nástrojové vstupy, mikrofonní vstup, ovladače pro dva mikrofonní vstupy s fantomovým napájením, maximální přehled o vstupní a výstupní hlasitosti potom získáte prostřednictvím rozsáhlého LED displeje. Dále zde naleznete sluchátkový výstup se separátním ovladačem Volume. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě mikrofonního vstupu, šesti analogových vstupů, šesti analogových výstupů, dvou stereo linkových výstupů, MIDI In/Out konektorů, AVB Ethernet, ADAT pro rozšíření o osm digitálních In/Out kanálů a USB-B portu pro připojení do PC nebo laptopu. Součástí balení je softwarová sada od MOTU pro Mac a PC.

Všechny produkty od výrobce
Motu Ultralite AVB

Motu Ultralite AVB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce