Motu Ultralite Mk4

Motu Ultralite Mk4

22990 Kč

Tradiční bestseller, Motu Ultralite Mk4 s jakostní značkou Motu - tento produkt máte na dosah ruky s úžasnou cenovkou 22990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220560
Do obchodu

Popis

Motu

Není proč váhat, Motu Ultralite Mk4 od originálního výrobce Motu - tento produkt dodáváme v časové omezené slevě za 22990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

USB zvuková karta

 UltraLite mk4 je unikátní zvuková karta od Motu, disponuje vysokou zvukovou kvalitou, ultra nízkou latencí, DSP jednotkou, 48kanálovým digitálním mixpultem s kompresorem a ekvalizérem, širokou konektivitou a intuitivním ovládacím panelem s přehlednými LED metry. Zvuková karta je vhodná pro profesionální producenty, studiové zvukaře a tvůrce audiovizuálního obsahu, kteří chtějí dodat své tvorbě bezkonkurenční zvuk. Díky kompaktním rozměrům můžete využít zvukovku i pro mobilní nahrávací studio, které budete mít vždy po ruce na svých cestách. Nastavení zvukové karty můžete provádět i prostřednictvím aplikace ve vašem smartphonu nebo tabletu.

UltraLite mk4 nabízí technologii ESS Sabre 32 Ultra DAC pro vynikající analogový zvuk o kvalitě až 192 kHz. Přední panel obsahuje dva kombinované vstupy s fantomovým napájením, ovladače hlasitosti, maximální přehled o vstupní a výstupní hlasitosti potom získáte prostřednictvím rozsáhlého LED displeje. Dále zde naleznete sluchátkový výstup se separátním ovladačem Volume. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě šesti analogových vstupů, osmi analogových výstupů, dvou stereo linkových výstupů, MIDI In/Out konektorů, AVB Ethernet, S/PDIF, ADAT pro rozšíření o osm digitálních In/Out kanálů a USB-B portu pro připojení do PC nebo laptopu. Součástí balení je softwarová sada od MOTU pro Mac a PC.

Všechny produkty od výrobce
Motu Ultralite Mk4

Motu Ultralite Mk4

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce