Mozos MKID Blue

Mozos MKID Blue

490 Kč

Není proč váhat, Mozos MKID Blue s trendy značkou Mozos - tento hit získáte v neopakovatelné akci za 490 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206150
Do obchodu

Popis

Mozos

Vaše možnosti obohacující Mozos MKID Blue originální od labelu Mozos - tento produkt dodáváme za úžasnou cenu 490. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování..

Dětská izolační sluchátka

 Chrániče sluchu značky MOZOS přináší maximální bezpečí proti nadměrnému hluku, který je pro každého škodlivý a má obrovský dopad na funkčnost lidského těla. Sluch dětí je ještě citlivější a tím pádem vyžaduje větší prevenci. S těmito chrániči může vaše dítě dlouhé hodiny cvičit na bicí nástroje, hrát na elektrickou kytaru nebo na jiný hlasitý elektrofonický nástroj. Maximální komfort potom zajistí měkké pěnové náušníky a polstrovaný hlavový mostek. Produkt je vyráběn ve třech barevných variantách a je určen pro děti od 2 let.

Všechny produkty od výrobce
Mozos MKID Blue

Mozos MKID Blue

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce