Mozos MKID Pink

Mozos MKID Pink

490 Kč

Vynikající Mozos MKID Pink od Mozos - tento produkt nabízíme s výjimečnou slevou za 392 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206151
Do obchodu

Popis

Mozos

Velmi oblíbený produkt Mozos MKID Pink od kvalitní značky Mozos - tento produkt posíláme za výhodnou cenu 392. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Dětská izolační sluchátka

 Chrániče sluchu značky MOZOS přináší maximální bezpečí proti nadměrnému hluku, který je pro každého škodlivý a má obrovský dopad na funkčnost lidského těla. Sluch dětí je ještě citlivější a tím pádem vyžaduje větší prevenci. S těmito chrániči může vaše dítě dlouhé hodiny cvičit na bicí nástroje, hrát na elektrickou kytaru nebo na jiný hlasitý elektrofonický nástroj. Maximální komfort potom zajistí měkké pěnové náušníky a polstrovaný hlavový mostek. Produkt je vyráběn ve třech barevných variantách a je určen pro děti od 2 let.

Všechny produkty od výrobce
Mozos MKID Pink

Mozos MKID Pink

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce