Mozos MKID White

Mozos MKID White

390 Kč

Jasný hit, Mozos MKID White od kvalitního výrobce Mozos - tento produkt doručujeme za jedinečnou cenu 390 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206152
Do obchodu

Popis

Mozos

Kvalitní Mozos MKID White od značky Mozos - toto zboží zakoupíte téměř zdarma za 390. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Dětská izolační sluchátka

 Chrániče sluchu značky MOZOS přináší maximální bezpečí proti nadměrnému hluku, který je pro každého škodlivý a má obrovský dopad na funkčnost lidského těla. Sluch dětí je ještě citlivější a tím pádem vyžaduje větší prevenci. S těmito chrániči může vaše dítě dlouhé hodiny cvičit na bicí nástroje, hrát na elektrickou kytaru nebo na jiný hlasitý elektrofonický nástroj. Maximální komfort potom zajistí měkké pěnové náušníky a polstrovaný hlavový mostek. Produkt je vyráběn ve třech barevných variantách a je určen pro děti od 2 let.

Všechny produkty od výrobce
Mozos MKID White

Mozos MKID White

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce