Mozos MKIT-900PRO

Mozos MKIT-900PRO

1490 Kč

Trhem osvědčený produkt, Mozos MKIT-900PRO co odebíráme od výrobce Mozos - toto zboží si můžete objednat v jedinečné akci za 1490 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: HN212522
Do obchodu

Popis

Mozos

V akci je Mozos MKIT-900PRO s trendy značkou Mozos - tento hit získáte s VIP slevou pro každého za 1490. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

USB kondenzátorový mikrofon

 Sada MKIT-900PRO je vhodná pro hudebníky, youtubery, vlogery a všechny kreativce, kteří chtějí zaznamenat své nápady nejlépe ihned a potřebují mít svůj gear stále po ruce. Sada obsahuje robustní teleskopický mikrofonní stojan, odpružený mikrofonní držák, Popfilter a v neposlední řadě vysoce výkonný USB kondenzátorový mikrofon s funkcí Plug & Play.

Kvalitní USB kondenzátorový mikrofon disponující velmi flexibilním využitím, vhodný pro streamování, natáčení vlogů, podcastů a hudebních nahrávek. Krystalicky čistý zvuk bez ruchů a šumů z okolního prostředí se stane charakteristickou vlastností vašich videí nebo nahrávek a posune tak vaší tvorbu o několik levelů dál.

Robustní šase vyrobena z kvalitních materiálů disponuje moderním designem a chrání mikrofonní kapsuli s kardioidní směrovou charakteristikou. Mikrofon stačí pouze připojit k vašemu PC či laptopu a začít nahrávat, kvalita záznamu je 24bit/192 kHz.

Všechny produkty od výrobce
Mozos MKIT-900PRO

Mozos MKIT-900PRO

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce