Music Man 2001 Sterling 4 Piezo USA Natural Gold

Music Man 2001 Sterling 4 Piezo USA Natural Gold

34985 Kč

Špičkové zboží, Music Man 2001 Sterling 4 Piezo USA Natural Gold pocházející od značky Music Man - tento produkt doručujeme při časově omezené akci za 34985 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206067
Do obchodu

Popis

Music Man

Perfektní Music Man 2001 Sterling 4 Piezo USA Natural Gold s jakostní značkou Music Man - tento produkt nabízíme po slevě za 34985. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Elektrická baskytara

 Sterling je modelový sourozenec slavnějšího Stingraye. Pokud je Stingray nařachaný bojovník se spoustou síly, je Sterling jemná dáma, ovšem s mečem v ruce ustrojená v brnění. Jde o mírně zmenšený model s užším krkem a ergonomickým tělem, který přes svou subtilnost zachovává plnohodnotnou dlouhou menzuru 34 palců a je osazený keramickým snímačem a aktivní elektronikou, která u nástrojů Music Man hraje zásadní roli. Tato baskytara je navíc opatřena piezo kobylkou a možností mixovat piezo zvuk se standardním elektrickým zvukem podle vaší chuti.

Tento Sterling byl vyroben v USA v roce 2001. Tělo je z jednoho kusu jasanu (továrně označována je tato přírodní úprava jako Gold). Na javorovém krku je palisandrový hmatník s 22 pražci, spoj s tělem je zabezpečen 5 šrouby. Na hlavě najdete typické uspořádání ladicích mechanik 3+1. Zadní strana krku je zmatněná, jak bývá u USA Musicmanů zvykem.

Nástroj je v původním stavu, nese na sobě pouze běžné kosmetické oděrky a prodává se včetně původního kufru Music Man.

Upozornění, jedná se o použité zboží, které se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Music Man 2001 Sterling 4 Piezo USA Natural Gold

Music Man 2001 Sterling 4 Piezo USA Natural Gold

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce