Music Man 2013 StingRay Classic 4 PDN Sledge

Music Man 2013 StingRay Classic 4 PDN Sledge

44490 Kč

Jasný hit, Music Man 2013 StingRay Classic 4 PDN Sledge od společnosti Music Man - tento produkt máte za pár kliknutí ve slevové akci za 44490 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207053
Do obchodu

Popis

Music Man

Prestižní Music Man 2013 StingRay Classic 4 PDN Sledge od Music Man - tento produkt dodáváme za jedinečnou cenu 44490. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Elektrická baskytara

 Nástroj z řady Classic (modelovaný ve stejných specifikacích jako původní Stingray), navíc z limitované edice Premier Dealer Network se speciální stříbrnou metalízou Sledge a ještě k tomu v perfektním stavu!

Tento nástroj činí výjimečným několik příjemných detailů: krk z obláčkového javoru, Classic vintage specifikace (výběrový javorový krk ve vysokém lesku, vyrovnaně nastavený AlNiCo snímač, dvoupásmová elektronika, speciální kobylka s tlumítky, chromovaný kryt baterie) a stříbrná barva Sledge na těle (metalíza, která mění barvu v závislosti na úhlu dopadajícího světla je inspirovaná legendárním basistou Tony Levinem).

Nástroj je v perfektním stavu. Prošel pouze úpravou nultého pražce, který dovolí osadit nástroj i strunami H-E-A-D. Na těle najdete jen drobné známky předchozího používání. V originálním kufru naleznete i certifikát Music Man.

Upozornění: jde o použité zboží, prodává se v BAZAROVÉM REŽIMU a nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Music Man 2013 StingRay Classic 4 PDN Sledge

Music Man 2013 StingRay Classic 4 PDN Sledge

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce