Music Man 2019 Stingray Classic 5

Music Man 2019 Stingray Classic 5

64990 Kč

Není proč váhat, Music Man 2019 Stingray Classic 5 co bereme od značky Music Man - tento produkt máte po jednoduché objednávce po zlevnění za 64990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: HN221627
Do obchodu

Popis

Music Man

Není proč váhat, Music Man 2019 Stingray Classic 5 s pečetí kvality Music Man - tento produkt nabízíme s výjimečnou slevou za 64990. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už se těšíte na svoji objednávku?.

Elektrická baskytara

 Jeden z vrcholů nabídky značky Music Man v naprosto perfektním stavu. Zánovní pětistrunná baskytara byla vyrobena v USA v roce 2019, je téměř v netknutém stavu.

Tento pětistrunný buldozer disponuje zvukem, který "proleze" přes každou masu hudebního mixu. S tímto nástrojem nehrozí, že byste se neslyšeli. Zvuk tohoto nástroje je přitom ušlechtilý a celková koncepce nástroje vychází z časem prověřené předlohy.

Classic Stingray 5 vyrobený v USA je poctou původnímu designu značky Music Man ze 70. let minulého století doplněný několika moderními prvky. Struny lze jako po staru instalovat skrz tělo, na kobylce je instalován Mute Kit a na krku s radiem 7,25" jsou pražce s nižším profilem. Klasický Music Man Alnico snímač je propojen s dvoupásmovou elektronikou. Spoj krku a těla je opatřen moderním upevněním se 6 šrouby, inovovaný je i snadnější přístup k nastavení výztuhy. Tělo je tradičně jasanové, na první pohled pak zaujme krk z výběrového očkovaného javoru.

Baskytara se nachází ve stavu vyzkoušeného nástroje. Předchozí občasné používání prozradí pouze několik slabých škrábanečků od trsátka na pickguardu. Nástroj se nabízí samozřejmě včetně originálního kufru Music Man.

Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Music Man 2019 Stingray Classic 5

Music Man 2019 Stingray Classic 5

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce