Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE UPG K8-12

Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE UPG K8-12

13490 Kč

Spokojenost přinášející Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE UPG K8-12 s jakostní značkou Native Instruments - tento artikl je tady pro vás za mimořádně nízkou cenu 13490 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
SKU: HN195126
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Velmi oblíbený produkt Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE UPG K8-12 pocházející od značky Native Instruments - tento artikl je v tento okamžik při likvidaci skladu za nepřekonatelných 13490. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Software

 UPGRADE na Komplete 12 Ultimate ze Komplete 8 - 12

Komplete 12 Ultimate je velmi vybavená zvuková banka a balík virtuálních nástrojů, který ocení i velmi nároční producenti.

Verze Komplete 12 ULTIMATE nabízí více jak 100 nástrojů a efektů, 45 000 zvuků a více než 600 GB nástrojů a efektů. Těšit se můžete na nový Massive X, TRK-01 pro rychlé skicování kopáku a basy, vylepšený sampler Kontakt 6 nebo třeba 20 expanzních balíčků.

Profesionální verze Komplete 12 ULTIMATE obsahuje mj. rozsáhlou sekci vhodnou pro tvorbu filmové hudby s nástroji jako Symphony Essentials, Action Strings, Action Strikes, Thrill, Kinetic Toys nebo Kinetic Metal. Vytvořit expresivní podklad k traileru nebo nervy drásající texturu tak pro vás nebude žádný problém.

K dispozici je celkem 16 syntezátorů včetně novinky Massive X. Vytvářejte unikátní zvuky s nástroji jako Form, Flesh, Razor nebo se ponořte do hloubky zvukové syntézy s Reaktorem 6 a jeho virtuálním modulárním systémem Reaktor Blocks.

Samozřejmostí je obsáhlá knihovna samplů akustických nástrojů. Obohaťte své aranže o kytarové party, piána, žestě nebo bicí nahrané přímo v Abbey Road. Nechybí oblíbené položky jako unikátní piano Una Corda, The Giant nebo Alicia´s Keys, s nímž se neztratíte v žádné popové produkcki.

O rytmiku se postará celkem 12 bicích a perkusí, jako například flexibilní Polyplex, Battery 4 nebo Damage.

Pro zpracování zvuku nabízí Komplete 12 ULTIMATE celou sbírku efektů. Využijte reverb, Replika XT delay, simulace klasických compressorů, ekvalizérů, saturátorů a nebo některou simulaci kytarových a basových aparátů z Guitar Rig 5 Pro.

Podrobný seznam produktů obsažených v Komplete 12 ULTIMATE naleznete na stránkách výrobce.

Všechny produkty od výrobce
Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE UPG K8-12

Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE UPG K8-12

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce