Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE

Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE

26940 Kč

Udělejte si radost: Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE kvalitní značky Native Instruments - tento produkt doručujeme po slevě za 26090 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
SKU: HN195118
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Udělejte si radost: Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE od producenta Native Instruments - toto zboží si můžete opatřit za hustou cenu 26090. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Software

 Komplete 12 Ultimate je velmi vybavená zvuková banka a balík virtuálních nástrojů, který ocení i velmi nároční producenti.

Verze Komplete 12 ULTIMATE nabízí více jak 100 nástrojů a efektů, 45 000 zvuků a více než 600 GB nástrojů a efektů. Těšit se můžete na nový Massive X, TRK-01 pro rychlé skicování kopáku a basy, vylepšený sampler Kontakt 6 nebo třeba 20 expanzních balíčků.

Profesionální verze Komplete 12 ULTIMATE obsahuje mj. rozsáhlou sekci vhodnou pro tvorbu filmové hudby s nástroji jako Symphony Essentials, Action Strings, Action Strikes, Thrill, Kinetic Toys nebo Kinetic Metal. Vytvořit expresivní podklad k traileru nebo nervy drásající texturu tak pro vás nebude žádný problém.

K dispozici je celkem 16 syntezátorů včetně novinky Massive X. Vytvářejte unikátní zvuky s nástroji jako Form, Flesh, Razor nebo se ponořte do hloubky zvukové syntézy s Reaktorem 6 a jeho virtuálním modulárním systémem Reaktor Blocks.

Samozřejmostí je obsáhlá knihovna samplů akustických nástrojů. Obohaťte své aranže o kytarové party, piána, žestě nebo bicí nahrané přímo v Abbey Road. Nechybí oblíbené položky jako unikátní piano Una Corda, The Giant nebo Alicia´s Keys, s nímž se neztratíte v žádné popové produkcki.

O rytmiku se postará celkem 12 bicích a perkusí, jako například flexibilní Polyplex, Battery 4 nebo Damage.

Pro zpracování zvuku nabízí Komplete 12 ULTIMATE celou sbírku efektů. Využijte reverb, Replika XT delay, simulace klasických compressorů, ekvalizérů, saturátorů a nebo některou simulaci kytarových a basových aparátů z Guitar Rig 5 Pro.

Podrobný seznam produktů obsažených v Komplete 12 ULTIMATE naleznete na stránkách výrobce.

Všechny produkty od výrobce
Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE

Native Instruments KOMPLETE 12 ULTIMATE

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce