Native Instruments Komplete Kontrol A25

Native Instruments Komplete Kontrol A25

3090 Kč

V akci je pouze tady Native Instruments Komplete Kontrol A25 s pečetí kvality Native Instruments - tento artikl je v tento okamžik ve výhodné akci za 3090 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už se těšíte na svoji objednávku?

SKU: HN195129
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Nejprodávanější Native Instruments Komplete Kontrol A25 co bereme od značky Native Instruments - tento hit můžete získat téměř zdarma za 3090. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

USB/MIDI Keyboard

 Klávesové MIDI kontroléry Native Instruments ze série A (A25/A49/A61) nabízí rychlé a přehledné ovládání virtuálních knihoven Native Instruments a NKS za velmi dostupnou cenu. Plná integrace je zaručena u oblíbených DAW jako Ableton Live, Logic Pro X nebo Garage Band. Vybírat můžete mezi modely s 25, 49 nebo 61 klávesami a v ceně je také balík nástrojů obsahující knihovnu Maschine Essentials, virtuální syntezátory Monark (výborná simulace analogu) a Reaktor Prism, piano The Gentleman nebo elektrická piana Scarbee Mark I.

MIDI kontroléry nabízí rychlou navigaci hudebními knihovnami pomocí otočného ovladače a malého OLED displeje i osm otočných ovladačů pro ovládání parametrů jednotlivých nástrojů, přičemž nejpoužívanější parametry jsou továrně namapovány (lze změnit).

Přímo na předním panelu se také nachází tlačítko Scale, po jehož aktivaci klaviatura hraje pouze tóny zvolené stupnice. V praxi to znamená, že nemůžete sáhnout vedle.

Výrobci nezapomněli ani na arpeggiator s několika režimy a nechybí pochopitelně ani transportní tlačítka pro ovládání DAW (play, stop, rec ad.).

Pro vkládání not slouží zakázková klaviatura od Native Instruments doplněná modulačním a pitch kolečkem i tlačítky pro transpozici oktáv. Na zadním panelu se pak nachází USB vstup a vstup pro sustain pedál.

Pokud sháníte praktický a cenově dostupný ovladač pro vaše virtuální nástroje od Native Instruments, kontroléry ze série A vás jistě nezklamou.

Všechny produkty od výrobce
Native Instruments Komplete Kontrol A25

Native Instruments Komplete Kontrol A25

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce