Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2

Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2

23990 Kč

Neodoláte: Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2 od výrobce Native Instruments - tento artikl doporučujeme ve výhodné akci za 23990 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí.

SKU: HN195132
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Neodoláte: Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2 co nám dodává Native Instruments - tento artikl čeká na vás extra výhodně za 23990. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Neplaťte jinde víc než musíte..

USB/MIDI Keyboard

 Native Instruments Komplete Kontrol S88 ve verzi MK2 nabízí vynikající klaviaturu Fatar s kladívkovou mechanikou a aftertouch, dva displeje s vysokým rozlišením pro snadnou orientaci v hudební knihovně a při úpravě jednotlivých parametrů, rozšířené možnosti kontroly pomocí ovladačů na předním panelu, integraci s oblíbenými DAW jako Logic, Garage Band nebo Ableton a balík nástrojů Komplete 12 Select se sedmnácti produkty a více jak dsedmi tisíci zvuků. Sháníte-li moderní produkční stanici s centrem v počítači a pohodlnou obsluhou pomocí hardware, je to jasná volba.

Klaviaturu doplňují modulační a pitch kolečko s novým touch stripem pro ještě širší možnosti modulace. Přibyl také čtyřstranný enkodér, pomocí nějž se snadno můžete pohybovat ve zvukové knihovně nebo přímo v jednotlivých stopách vašeho projektu. Nechybí osm knobů pro kontrolu parametrů a performance tlačítka s rychlým přístupem k funkcím jako undo, redo, kvantizace, loop a dalším.

Vizuální odezvu zajišťují dva displeje, které přehledně a graficky zobrazují vše, co se děje v software. Vizuální systém je navíc doplněn o světelnou navigaci s barevným kódem přímo za klaviaturou, takže máte neustále dokonalý přehled o poloze jednotlivých zvuků, zónách, stupnicích a dalším.

Nejmocnější zbraní Kontrol S88, kterou pro boj na poli moderní hudební produkce dostanete, je však dodávaný software.

Komplete Kontrol umožňuje propracovanou integraci mezi kontrolérem a všemi nástroji Komplete i dalšími více jak 300 nástroji Native Kontrol Standard od ostatních výrobců. Samozřejmostí je snadný mapping a možnost tagování, takže své presety vždy snadno najdete.

Hudební knihovna Komplete 12 Select pak obsahuje 17 produktů, mezi nimiž najdete monofonní i polyfonní syntezátory vycházející z legendárních modelů nebo naopak navržené pro současnou produkci. Kromě toho můžete své tracky obohatit o zvuk akustického piana, vintage elektrických pian, varhan, bicích nebo exotických perkusí. Finální podobu vašeho mixu pak doladíte kompresorem nebo pomocí efektu delay.

Všechny produkty od výrobce
Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2

Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce