Nektar Technology Impact GXP88

Nektar Technology Impact GXP88

8160 Kč

V akci je právě teď Nektar Technology Impact GXP88 se známou značkou Nektar Technology - tento produkt doručujeme za výhodnou cenu 8160 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

SKU: HN212346
Do obchodu

Popis

Nektar Technology

Produkt osvědčený zákazníky, Nektar Technology Impact GXP88 co odebíráme od výrobce Nektar Technology - tento artikl doporučujeme extra výhodně za 8160. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

USB/MIDI keyboard

 Kompaktní MIDI klávesy Nektar Impact GXP nabízí intuitivní ovládání a skvělou kompatibilitu téměř se všemi populárními DAW softwary na trhu. Model GXP nově nabízí 14 padů s RGB podsvícením, které výrazně zjednoduší ovládání celých kláves a DAW softwarů. Samozřejmě klávesy disponují intuitivním ovládacím podsvíceným panelem a dvěma pohyblivými kolečky Pitch bend/Modulation pro flexibilnější využití. Klávesy jsou vhodné nejen pro práci v nahrávacím studiu a tvorbu podcastů, ale oceníte je i při živém hraní a aranžování vašich nových nahrávek.

Nektar Impact GXP88 disponují 88 citlivými klávesami s možností nastavení čtyř dynamických režimů. Tlačítka Octave/Transpose vám umožní využít celý rozsah klasického. Ovládací panel potom obsahuje otáčivý potenciometr Volume a tlačítka na ovládání softwarů, takže už nebudete potřebovat myš ani klávesnici, vše zvládnete přímo z kláves. Zadní panel obsahuje USB výstup do PC nebo laptopu a Jack 6,3 mm TS pro připojení dalšího MIDI zařízení. Součástí balení je DAW software BITWIG 8-Track, který vás uvede do světa digitálních nástrojů a seznámí vás se všemi možnostmi MIDI zařízení. Klávesy je možné připojit i do iOS zařízení, takže je možné hrát i prostřednictvím iPadu, do kterého si stáhnete hudební aplikaci podporující MIDI.

Všechny produkty od výrobce
Nektar Technology Impact GXP88

Nektar Technology Impact GXP88

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce