Neumann KH 120 A W

Neumann KH 120 A W

16890 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Neumann KH 120 A W od producenta Neumann - tento hit získáte za hustou cenu 17200 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207502
Do obchodu

Popis

Neumann

Exkluzivní Neumann KH 120 A W oblíbené značky Neumann - tento hit můžete získat za úžasnou cenu 17200. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Přejeme vám příjemné nakupování..

Aktivní studiový monitor

 Model KH 120 A je prvním zástupcem nové řady studiových monitorů Neumann. Je určen pro „nearfield“ aplikace, tedy převážně pro poslech v nablízko. Využití však nalezne také jako zadní, či efektový reprobox v multikanálových systémech. KH 120 A disponuje přesným zvukovodem MMD (Mathematically Modeled Dispersion), přepínači pro korekci frekvenčního průběhu v závislosti na umístění reprosoustav v prostoru, analogovými zesilovači třídy AB, kvalitními analogovými vstupy a širokým příslušenstvím pro montáž na stojan, či na stěnu. KH 120 A je perfektním nástrojem jak pro studiový monitoring, mixáž i mastering hudby, tak pro broadcasting a postprodukční studia. Tento profesionální monitor poskytuje neutrální a přesnou reprodukci celým zvukovým spektrem. Precizní přednes basů začíná již od 52 Hz, čímž se s přehledem vyrovná mnohem větším systémům.

KH 120 A v magneticky stíněné ozvučnici z hliníku ukrývá 5,25" středobasový a 1" výškový reproduktor z titano-textilního materiálu, společně se špičkovými zesilovači dosahují výkonu až 100W. Konstrukce dále disponuje širším horizontální vyzařovacím úhlem pro nalezení ideálního "sweetpointu" a užším vertikálním úhlem pro minimalizaci nežádoucích odrazů. Bassreflexové otvory na přední straně potom umožní reprodukci nižších kmitočtů. Logo Neumann slouží jako indikátor stavu a kontrolka přebuzen. K monitoru je možné přikoupit široké množství doplňků pro montáž na zeď nebo reproduktorový stojan.

Všechny produkty od výrobce
Neumann KH 120 A W

Neumann KH 120 A W

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce