Nord Piano Monitor (použité)

Nord Piano Monitor (použité)

10500 Kč

Výjimečné zboží, Nord Piano Monitor (použité) co odebíráme od výrobce Nord - tento hit můžete získat s úžasnou cenovkou 10990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207958
Do obchodu

Popis

Nord

Právě je za dobrou cenu Nord Piano Monitor (použité) od známého výrobce Nord - tento produkt posíláme za bombastickou cenu 10990. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Aktivní studiové monitory

 Zboží bylo vystaveno na prodejně. Nekompletní neobsahuje šrouby pro uchycení. Jinak v pořádku a plně funkční.

Nord Piano Monitor systém nabízí reproboxy vizuálně, a především zvukově přesně sladěné se stage a elektrickými piany značky Nord. Monitory jsou určeny pro blízký poslech a zajistí věrnou a dynamicky i frekvenčně přesnou reprodukci vašeho Nord piana.

Reproduktory lze pomocí nástavců Monitor Brackets (nejsou součástí balení) přímo nainstalovat na Nord Piano 4. Nástavce Monitor Brackets lze také nainstalovat na mikrofonní stojany.

Kromě vstupu pro připojení piana je k dispozici také aux vstup, takže můžete jamovat s vašimi oblíbenými nahrávkami.

Všechny produkty od výrobce
Nord Piano Monitor (použité)

Nord Piano Monitor (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce