Numark N-WAVE360

Numark N-WAVE360

2490 Kč

Perfektní Numark N-WAVE360 se známou značkou Numark - tento produkt prodáváme po slevě za 2490 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207003
Do obchodu

Popis

Numark

Trhem osvědčený produkt, Numark N-WAVE360 od výrobce Numark - toto zboží si můžete nechat doručit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 2490. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Aktivní studiové monitory

 Numark N-WAVE360 jsou malé aktivní poslechové monitory se solidním výkonem a kvalitní dřevěnou konstrukcí. Nejlépe se uplatní v malém domácím DJ studiu nebo při běžném poslechu hudby.

Aktivní monitory numark NWAVE360 jsou navrženy speciálně pro potřeby všech DJs. V moderním designovém balení nabízejí 1" výškový reproduktor s modrou LED iluminací v kombinaci s 3" wooferem. Zabudovaný zesilovač nabízí ve špičce až 60W výkonu - ideální záležitost tedy pro domácí a studiové použití. Magneticky odstíněné aktivní monitory NWAVE360 jsou ideální rovněž pro jakýkoliv kompaktní setup - neovlivňují zářením jakékoliv jiné elektronické zařízení, které je v dosahu.

Zesilovač je zabudovaný v jednom reproboxu, potřebujete tedy pouze jeden napájecí přívod. Druhý monitor jednoduše připojíte stereo kabelem, který je součást balení. Volume knob (ovladač hlasitosti) je šikovně umístěn na předním panelu napájeného monitoru se zesilovačem. Vysoce odolné a kvalitní materiály, které byly při výrobě použity zaručují skvělý silný zvuk a dlouhou životnost vašich monitorů. Monitory jsou vhodné pro "near-field" poslech, najdou skvělé uplnění při domácích poslechu hudby. a va vašem DJ setupu. Pro uživatele a dá se říci posluchače, kteří mají raději ještě silnější zvuk zvýrazněný na nižších frekvencích, je připraven přepínač "bass-boost", který právé LF ještě více zvýrazní.

Součástí balení je RCA kabel, propojovací monitorový kabel a napájecí kabel.

Všechny produkty od výrobce
Numark N-WAVE360

Numark N-WAVE360

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce