Ortega ATB44NH-A5

Ortega ATB44NH-A5

69 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Ortega ATB44NH-A5 co nám dodává Ortega - tento hit snadno najdete za hustou cenu 69 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211582
Do obchodu

Popis

Ortega

Váš oblíbený produkt, Ortega ATB44NH-A5 se známou značkou Ortega - tento produkt doručujeme v akci za 69. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Nylonová struna pro klasickou kytaru

 Nová řada strun Ortega představuje špičku mezi nylonovými strunami a nabízí vynikající zvukové vlastnosti. Proces vývoje zahrnoval pečlivý návrh a důkladné testování každé maličkosti, aby tloušťka, typ i provedení vinutí a materiál jádra u basových strun fungoval v dokonalé harmonii. Výsledkem je dokonale vyvážená sada strun s perfektní projekcí tónu, skvělou rezonancí a křišťálově čistým a jasným zvukem, která byla vyrobena v Německu tradičními a zkušenými řemeslníky.

Všechny produkty od výrobce
Ortega ATB44NH-A5

Ortega ATB44NH-A5

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce