Ortega ATB44NM-B2

Ortega ATB44NM-B2

34 Kč

Nabídka pro vás: Ortega ATB44NM-B2 s proslulou značkou Ortega - tento artikl musíte mít v časové omezené slevě za 34 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211578
Do obchodu

Popis

Ortega

Ve slevě je Ortega ATB44NM-B2 od originálního výrobce Ortega - tento produkt nabízíme při právě probíhající akci za 34. Vybírejte to nejlepší u nás. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Udělejte si radost..

Nylonová struna pro klasickou kytaru

 Nová řada strun Ortega představuje špičku mezi nylonovými strunami a nabízí vynikající zvukové vlastnosti. Proces vývoje zahrnoval pečlivý návrh a důkladné testování každé maličkosti, aby tloušťka, typ i provedení vinutí a materiál jádra u basových strun fungoval v dokonalé harmonii. Výsledkem je dokonale vyvážená sada strun s perfektní projekcí tónu, skvělou rezonancí a křišťálově čistým a jasným zvukem, která byla vyrobena v Německu tradičními a zkušenými řemeslníky.

Všechny produkty od výrobce
Ortega ATB44NM-B2

Ortega ATB44NM-B2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce