Ortega ATB44NM-D4

Ortega ATB44NM-D4

63 Kč

Hit poslední doby, Ortega ATB44NM-D4 od firmy Ortega - toto zboží zakoupíte při časově omezené akci za 63 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211576
Do obchodu

Popis

Ortega

Top produkt, Ortega ATB44NM-D4 s proslulou značkou Ortega - toto zboží si můžete nechat doručit extra levně za 63. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte jinde víc než musíte..

Nylonová struna pro klasickou kytaru

 Nová řada strun Ortega představuje špičku mezi nylonovými strunami a nabízí vynikající zvukové vlastnosti. Proces vývoje zahrnoval pečlivý návrh a důkladné testování každé maličkosti, aby tloušťka, typ i provedení vinutí a materiál jádra u basových strun fungoval v dokonalé harmonii. Výsledkem je dokonale vyvážená sada strun s perfektní projekcí tónu, skvělou rezonancí a křišťálově čistým a jasným zvukem, která byla vyrobena v Německu tradičními a zkušenými řemeslníky.

Všechny produkty od výrobce
Ortega ATB44NM-D4

Ortega ATB44NM-D4

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce