Ortega ATB44NM-E1

Ortega ATB44NM-E1

30 Kč

Příjemné pocity navazující Ortega ATB44NM-E1 značky Ortega - tento produkt doručujeme při časově omezené akci za 30 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211579
Do obchodu

Popis

Ortega

Vynikající Ortega ATB44NM-E1 s proslulou značkou Ortega - tento produkt máte na dosah ruky v perfektní akci za 30. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Nylonová struna pro klasickou kytaru

 Nová řada strun Ortega představuje špičku mezi nylonovými strunami a nabízí vynikající zvukové vlastnosti. Proces vývoje zahrnoval pečlivý návrh a důkladné testování každé maličkosti, aby tloušťka, typ i provedení vinutí a materiál jádra u basových strun fungoval v dokonalé harmonii. Výsledkem je dokonale vyvážená sada strun s perfektní projekcí tónu, skvělou rezonancí a křišťálově čistým a jasným zvukem, která byla vyrobena v Německu tradičními a zkušenými řemeslníky.

Všechny produkty od výrobce
Ortega ATB44NM-E1

Ortega ATB44NM-E1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce