Ortega ATB44NM-E6

Ortega ATB44NM-E6

74 Kč

Udělejte si radost: Ortega ATB44NM-E6 od populární značky Ortega - tento produkt nabízíme v akci za 74 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211574
Do obchodu

Popis

Ortega

V akci je Ortega ATB44NM-E6 od top značky Ortega - toto zboží si můžete opatřit s úžasnou cenovkou 74. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Nylonová struna pro klasickou kytaru

 Nová řada strun Ortega představuje špičku mezi nylonovými strunami a nabízí vynikající zvukové vlastnosti. Proces vývoje zahrnoval pečlivý návrh a důkladné testování každé maličkosti, aby tloušťka, typ i provedení vinutí a materiál jádra u basových strun fungoval v dokonalé harmonii. Výsledkem je dokonale vyvážená sada strun s perfektní projekcí tónu, skvělou rezonancí a křišťálově čistým a jasným zvukem, která byla vyrobena v Německu tradičními a zkušenými řemeslníky.

Všechny produkty od výrobce
Ortega ATB44NM-E6

Ortega ATB44NM-E6

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce