Ortega ATB44NM-G3

Ortega ATB44NM-G3

39 Kč

Vaše možnosti obohacující Ortega ATB44NM-G3 kvalitní značky Ortega - tento artikl se na vás těší za téměř velkoobchodní cenu 39 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211577
Do obchodu

Popis

Ortega

Exkluzivní Ortega ATB44NM-G3 s pečetí kvality Ortega - toto zboží si můžete nechat dodat při právě probíhající akci za 39. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Nylonová struna pro klasickou kytaru

 Nová řada strun Ortega představuje špičku mezi nylonovými strunami a nabízí vynikající zvukové vlastnosti. Proces vývoje zahrnoval pečlivý návrh a důkladné testování každé maličkosti, aby tloušťka, typ i provedení vinutí a materiál jádra u basových strun fungoval v dokonalé harmonii. Výsledkem je dokonale vyvážená sada strun s perfektní projekcí tónu, skvělou rezonancí a křišťálově čistým a jasným zvukem, která byla vyrobena v Německu tradičními a zkušenými řemeslníky.

Všechny produkty od výrobce
Ortega ATB44NM-G3

Ortega ATB44NM-G3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce