Ortega ATB44NM

Ortega ATB44NM

249 Kč

Ve slevě je Ortega ATB44NM od oblíbené společnosti Ortega - tento artikl musíte mít po slevě za 249 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211573
Do obchodu

Popis

Ortega

Nabídka pro vás: Ortega ATB44NM co nám dodává Ortega - tento produkt koupíte po zlevnění za 249. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Nylonové struny pro klasickou kytaru

 Nová řada strun Ortega představuje špičku mezi nylonovými strunami a nabízí vynikající zvukové vlastnosti. Proces vývoje zahrnoval pečlivý návrh a důkladné testování každé maličkosti, aby tloušťka, typ i provedení vinutí a materiál jádra u basových strun fungoval v dokonalé harmonii. Výsledkem je dokonale vyvážená sada strun s perfektní projekcí tónu, skvělou rezonancí a křišťálově čistým a jasným zvukem, která byla vyrobena v Německu tradičními a zkušenými řemeslníky.

Všechny produkty od výrobce
Ortega ATB44NM

Ortega ATB44NM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce