Ortega OSOCAUK-CC-OC

Ortega OSOCAUK-CC-OC

1140 Kč

Hit poslední doby, Ortega OSOCAUK-CC-OC s proslulou značkou Ortega - tento produkt obchodujeme levně za 1140 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211613
Do obchodu

Popis

Ortega

Neodoláte: Ortega OSOCAUK-CC-OC značky Ortega - toto zboží si můžete nechat doručit za perfektní cenu 1140. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Obal pro koncertní ukulele

 Cestujte stylově s tímto softcasem, který zdařile kombinuje nízkou váhu standardních měkkých obalů s nekompromisní ochranou pevných nástrojových kufrů. Výsledkem je odolný obal, který si díky jeho nízké váze rádi vezmete opravdu kamkoliv. Vyroben je z kombinace plátna, bavlny a pravého semiše, o ochranu nástroje se stará 22 milimetrů silné polstrování a pětimilimetrový skelet z tvrzeného polyethylenu. Uvnitř obalu bude váš nástroj odpočívat v měkké výstelce z černého sametu, součástí je také držák krku s bezpečnostními suchými zipy. Na vnější straně obalu se nachází rozměrná kapsa pro uložení příslušenství, dvojice pohodlných nastavitelných popruhů, spolehlivý systém zipů a semišová rukojeť. Díky své velikosti je obal perfektní pro koncertní ukulele.

Všechny produkty od výrobce
Ortega OSOCAUK-CC-OC

Ortega OSOCAUK-CC-OC

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce