Ortega OSVU-TN

Ortega OSVU-TN

629 Kč

Nejprodávanější Ortega OSVU-TN od značky Ortega - tento artikl nakupujte za mimořádně nízkou cenu 629 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: HN211568
Do obchodu

Popis

Ortega

Kvalitní Ortega OSVU-TN od kvalitní značky Ortega - tento artikl objednávejte za perfektní cenu 629. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Kytarový popruh

 Kytarové popruhy Ortega série OSVG jsou vyráběny z nového unikátního materiálu, který imituje pravou kůži tak dokonale, že rozdíl rozeznáte pouze stěží. Tato syntetická technologie je založena na bázi PVC a je šetrná k životnímu prostředí, je 100% recyklovatelná a neobsahuje ftaláty, zároveň Vás překvapí vysokou odolností a pohodlím. Výhodou také je dokonalá voděodolnost popruhu a široká možnost nastavení délky. Součástí balení je taktéž smyčka ke snadnému uchycení popruhu na hlavu akustické kytary.

Všechny produkty od výrobce
Ortega OSVU-TN

Ortega OSVU-TN

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce