Ortega RCE238SN-FT-L

Ortega RCE238SN-FT-L

13890 Kč

Prvotřídní Ortega RCE238SN-FT-L kvalitní značky Ortega - tento artikl nakupujte za jedinečnou cenu 13890 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220542
Do obchodu

Popis

Ortega

Vaše možnosti obohacující Ortega RCE238SN-FT-L od kvalitního výrobce Ortega - tento artikl je v tento okamžik v časové omezené slevě za 13890. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Levoruká elektroakustická klasická kytara

 Klasické kytary Ortega z řady Performer spojují tradiční design a konstrukční řešení s moderními prvky. V rámci série můžete vybírat z kytar se standardní hloubkou těla i „thinline“ modelů, nástrojů s praktickým výřezem těla i palety různých finišů.

Přední deska této elektroakustické klasické kytary je zhotovena z masivního aljašského smrku Sitka, zadní deska a luby jsou vyrobeny z překližovaného mahagonu. Plochu hmatníku z fíkovníku rozděluje devatenáct pražců. Modely s označením SN (small neck/slim neck) disponují užším krkem (48 mm u nultého pražce namísto tradičních 52 mm) – hru na tyto nástroje tak ocení hráči s drobnějšími prsty, ale i muzikanti zvyklejší na rozměry krku akustických kytar.

Možnost ozvučení nabízí elektronika Ortega MagusPro s integrovanou ladičkou. Struny jsou ukotveny v kobylce z fíkovníku a uzamykatelných chromovaných ladících mechanikách OTMLOCK6L-CR. Pěkné zpracování podtrhuje rozeta složená z prstenců z ořechu, javoru a bílé perleti a moderní design hlavice.

Kytara je dodávána v nástrojovém obalu (gig bag).

Všechny produkty od výrobce
Ortega RCE238SN-FT-L

Ortega RCE238SN-FT-L

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce