Ortega RSTC5M-L

Ortega RSTC5M-L

3590 Kč

Dnes je tady pro vás Ortega RSTC5M-L s jakostní značkou Ortega - toto zboží si můžete objednat s výjimečnou slevou za 3590 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220529
Do obchodu

Popis

Ortega

V akci je Ortega RSTC5M-L s trendy značkou Ortega - tento produkt máte za pár kliknutí v husté akci za 3590. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Levoruká klasická kytara

 Nástroje Ortega ze série Student jsou tou nejsnazší volbou, jak začít s klasickou kytarou. Jedná se o kvalitně zpracované klasické kytary v dospělých i dětských velikostech, které pořídíte za velmi atraktivní cenu. Přijďte je vyzkoušet a uvidíte.

Tělo této kytary je zhotoveno z překližovaného cedru a catalpy. K mahagonovému krku je přilepen ořechový hmatník osazený devatenácti pražci. Strohý design jemně přizdobuje černá lemovka z materiálu ABS a logo na hlavici kytary.

Všechny produkty od výrobce
Ortega RSTC5M-L

Ortega RSTC5M-L

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce