Palmer PAN 01 PRO

Palmer PAN 01 PRO

1990 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Palmer PAN 01 PRO od firmy Palmer - tento produkt objednáte téměř zdarma za 2290 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206736
Do obchodu

Popis

Palmer

Poctivý výrobek, Palmer PAN 01 PRO co nám vyrábí Palmer - tento artikl nepropásněte za výhodnou cenu 2290. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

DI Box

 Profesionální pasivní DI box disponuje robustním šasi z 2 mm oceli, přepínatelným paralelním THRU výstupem pro aparát a vyváženým XLR výstupem pro mixážní pult. Paralelní výstup lze přepnout na vstup, tím vzniknou dva vstupy vhodné pro stereo připojení klávesových nástrojů. Vstupní citlivost lze ovládat na úrovni linky i na ůrovni reproduktorů, PAN 01 PRO je tedy univerzální a flexibilní zařízení vhodné pro live performance a studiová session. DI box disponuje spínačem pro snížení citlivosti vstupního signálu o 30 dB, přepínačem zemnění a směrovým přepínačem pro Link Out/Mix In. Součástí balení je ochranný nylonový obal pro bezpečný transport.

Všechny produkty od výrobce
Palmer PAN 01 PRO

Palmer PAN 01 PRO

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce