Palmer PAN 02 PRO

Palmer PAN 02 PRO

3470 Kč

Příjemné pocity navazující Palmer PAN 02 PRO od firmy Palmer - tento artikl je v tento okamžik za skvělou cenu 3470 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206735
Do obchodu

Popis

Palmer

Hit z katalogu: Palmer PAN 02 PRO od známého výrobce Palmer - tento artikl musíte mít v neopakovatelné akci za 3470. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

DI Box

 Prvotřídní aktivní DI box disponuje robustním šasi z oceli a flexibilní konektivitou se všemi druhy hudebních nástrojů. Jeden z panelů obsahuje XLR/Jack 6,3 mm TS vstupy a paralelní THRU výstup pro aparát, další panel potom nabízí vyvážený XLR výstup pro mixážní pult. Vstupní citlivost lze ovládat na úrovni linky i na ůrovni reproduktorů, PAN 02 Pro je tedy univerzální a flexibilní zařízení vhodné pro live performance a studiová session. DI box disponuje přepínači pro snížení citlivosti vstupního signálu o 10, 20 nebo 30 dB, spínačem GAIN pro zesílení signálu o 12 dB a třípolohovými přepínači zemnění a napájení.

Všechny produkty od výrobce
Palmer PAN 02 PRO

Palmer PAN 02 PRO

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce