Palmer PEDALBAY 60

Palmer PEDALBAY 60

1790 Kč

Hit poslední doby, Palmer PEDALBAY 60 od kvalitní značky Palmer - tento hit naleznete s extra slevou za 1790 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: HN206739
Do obchodu

Popis

Palmer

Radost přinášející Palmer PEDALBAY 60 od známé značky Palmer - tento artikl se na vás těší s výjimečnou slevou za 1790. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Pedalboard

 Odolný a lehký pedalboard z hliníkové konstrukce od firmy Palmer nabízí maximální bezpečí a pohodlný transport pra vaše efekty. Díky polohovatelným zadním nohám a dvoum prostředním lištám můžete připůsobit výšku pedalboard přesně svým potřebám. K pedalboardu navíc dostanete kvalitní nylonový obal s kapsou pro příslušenství, párem ručních madel a ramenním poprouhem. Součástí balení je dále Velcro suchý zip na připevnění efektů, držáky s elastickými páskami na připevnění napájecího zdroje a imbusový klíč na přemístění lišty.

Všechny produkty od výrobce
Palmer PEDALBAY 60

Palmer PEDALBAY 60

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce