Palmer Pro PAN 16

Palmer Pro PAN 16

6590 Kč

Špičkové zboží, Palmer Pro PAN 16 od značky Palmer - tento artikl se na vás těší za téměř velkoobchodní cenu 6590 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN175276
Do obchodu

Popis

Palmer

Tradiční bestseller, Palmer Pro PAN 16 od originálního výrobce Palmer - tento hit naleznete při likvidaci skladu za nepřekonatelných 6590. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

DI Box

 Palmer PAN16 je pasivní DI Box s osmi kanály. Každý kanál je vybavený tlačítky pro útlum (-10, -20 dB), uzemnění a funkcí Merge Link/In, kterou se přepne výstupní linka na předním panelu na vstup. K dispozici je tak maximálně 16 vstupů. V zadní části se nalézají samostatné výstupy pro každý kanál ve formátech XLR a Jack 6,3. Zařízení nabízí frekvenční rozsah 10 Hz – 40 kHz, je zasazené v kovovém šasi a připravené pro zasazení do racku typu 19"/ 1 U.

Všechny produkty od výrobce
Palmer Pro PAN 16

Palmer Pro PAN 16

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce