Palmer Pro PLI 02

Palmer Pro PLI 02

3950 Kč

Udělejte si radost: Palmer Pro PLI 02 co bereme od značky Palmer - toto zboží si můžete zakoupit v bombastické akci za 3950 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN175277
Do obchodu

Popis

Palmer

Oblíbený produkt Palmer Pro PLI 02 značky Palmer - tento produkt koupíte v neopakovatelné akci za 3950. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Isolator

 Dvoukanálový převodník nesymetrického signálu (+ 20 dB) na symetrický (+ 20 dB), se kterým pracují běžné mixážní pulty a aktiví PA zařízení. Isolator se skláda z robustního šasi a kvalitních Neutrik konektorů pro maximální autenticitu zvukového signálu. Pro PLI 02 je univerzální a flexibilní zařízení vhodné pro live performance a studiová session. Isolator disponuje přepínačem zemnění, párem kombi XLR/Jack vstupů a XLR výstupů.

Všechny produkty od výrobce
Palmer Pro PLI 02

Palmer Pro PLI 02

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce