Pearl Eliminator Solo Black Double

Pearl Eliminator Solo Black Double

9090 Kč

No tak tohle je gól: Pearl Eliminator Solo Black Double oblíbené značky Pearl - tento artikl je v tento okamžik za úžasnou cenu 9090 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212672
Do obchodu

Popis

Pearl

Produkt osvědčený zákazníky, Pearl Eliminator Solo Black Double co bereme od značky Pearl - tento produkt prodáváme extra výhodně za 9090. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Double pedál k basovému bubnu

 Nová řada pedálů k basovému bubnu Eliminator Solo od Pearl vás oslní svojí rychlostí a skvělým výkonem. Navíc získáte nad svým úderem maximální kontrolu a vaše hra se tak stane ještě dynamičtější než kdykoli před tím. Řada obsahuje variantu single a double pedál. Verze s černým kloubem vám navíc poskytne ideální odpor aniž by zpomalila vaši hru, takže získáte vyšší výkon a menší únavu svalů.

Povrch pedálu udrží vaši nohu přilepenou bez sebemenšího pohybu, navíc ho můžete pro maximální komfort posunout dopředu nebo dozadu, tak aby nastavení vyhovovalo vašim potřebám a preferencím. Pro co nejoptimálnější hru lze také nastavit sklon beateru a tlak jakým budete pedál při úderu sešlapávat.

Všechny produkty od výrobce
Pearl Eliminator Solo Black Double

Pearl Eliminator Solo Black Double

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce