Pigini Convertor 42/B

Pigini Convertor 42/B

163990 Kč

Prvotřídní Pigini Convertor 42/B kvalitní značky Pigini - tento produkt nabízíme v bombastické akci za 163990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206709
Do obchodu

Popis

Pigini

Právě je za dobrou cenu Pigini Convertor 42/B od kvalitního výrobce Pigini - tento produkt objednáte za téměř velkoobchodní cenu 163990. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Chromatický akordeon

 Convertor 42/B je tříhlasý knoflíkový akordeon značky PIGINI s konvertorem, který umožňuje přepínat jedinou sadu knoflíků do režimu melodických basů. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších modelů z nabídky značky. Jeho zvuk se prosedí a vynikne v téměř libovolném hudebním žánru.

Technické údaje:
• Počet hlasů: 3
• Počet bradových registrů: 3
• Počet basových hlasů: 4
• Počet hlasů melodického basu: 2 (16+8)
• Počet registrů melodického basu: 3
• Rozměry: 39 x 20 cm

V akordeonech značky PIGINI se snoubí stará řemeslná tradice s nejmodernějšími technologiemi. Na jejich výrobu jsou používány špičkové materiály – od pečlivě vybraných dřev, kvalitních hlásků prestižní italské značky Artigiana Voci vyrobených kompletně v Itálii ze švýcarské oceli a hliníku, měchů ze speciální kartonové drti, které vytváří ideální tlak, po vybrané laky, plsti a kůže. Díky široké nabídce modelů si svůj nástroj vybere opravdu každý, nehledě na věk či úroveň pokročilosti – od dětí po dospělé, od začátečníků po špičkové profesionály. Kvalita použitých materiálů a vysoký standard řemeslného zpracování navíc zaručují vysokou životnost akordeonů a tím i správnost vaší investice.

Rodinná firma PIGINI vyrábí od roku 1946 v italském městečku Castelfidardo akordeony, které si rychle získaly respekt a uznání po celém světě. I v dnešních dnech se značka může spolehnout na tým zkušených lidí a know-how získané více než padesáti lety výroby a vývoje akordeonů. Prestiž a kvalitu nástrojů PIGINI potvrzují po celá desetiletí nejlepší hudební školy a virtuózní akordeonisté.

Všechny produkty od výrobce
Pigini Convertor 42/B

Pigini Convertor 42/B

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce