Pigini Peter Pan Convertor

Pigini Peter Pan Convertor

69790 Kč

Příjemné pocity navazující Pigini Peter Pan Convertor od značky Pigini - tento produkt nabízíme ve výprodejové akci za 69790 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206706
Do obchodu

Popis

Pigini

V akci je pouze tady Pigini Peter Pan Convertor od známé značky Pigini - tento artikl je v tuhle chvíli při časově omezené akci za 69790. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Chromatický akordeon

 Knoflíkový akordeon Peter Pan Convertor nabízí v kompaktním těle veškeré funkce standardních „velkých“ nástrojů a představuje tak ideální nástroj nejen pro děti, ale i dospělé. Jedná se o jednohlasý akordeon s konvertorem, který umožňuje přepínat jedinou sadu knoflíků do režimu melodických basů.

Technické údaje:
• Počet hlasů: 1
• Počet basových hlasů: 3
• Počet hlasů melodického basu: 1 (16)
• Rozměry: 33 x 19 cm

V akordeonech značky PIGINI se snoubí stará řemeslná tradice s nejmodernějšími technologiemi. Na jejich výrobu jsou používány špičkové materiály – od pečlivě vybraných dřev, kvalitních hlásků prestižní italské značky Artigiana Voci vyrobených kompletně v Itálii ze švýcarské oceli a hliníku, měchů ze speciální kartonové drti, které vytváří ideální tlak, po vybrané laky, plsti a kůže. Díky široké nabídce modelů si svůj nástroj vybere opravdu každý, nehledě na věk či úroveň pokročilosti – od dětí po dospělé, od začátečníků po špičkové profesionály. Kvalita použitých materiálů a vysoký standard řemeslného zpracování navíc zaručují vysokou životnost akordeonů a tím i správnost vaší investice.

Rodinná firma PIGINI vyrábí od roku 1946 v italském městečku Castelfidardo akordeony, které si rychle získaly respekt a uznání po celém světě. I v dnešních dnech se značka může spolehnout na tým zkušených lidí a know-how získané více než padesáti lety výroby a vývoje akordeonů. Prestiž a kvalitu nástrojů PIGINI potvrzují po celá desetiletí nejlepší hudební školy a virtuózní akordeonisté.

Všechny produkty od výrobce
Pigini Peter Pan Convertor

Pigini Peter Pan Convertor

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce