Pigini Primavera C175

Pigini Primavera C175

110990 Kč

Tradiční bestseller, Pigini Primavera C175 kvalitní značky Pigini - tento produkt obchodujeme za mimořádně nízkou cenu 110990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206691
Do obchodu

Popis

Pigini

Exkluzivní Pigini Primavera C175 s proslulou značkou Pigini - tento produkt koupíte za téměř velkoobchodní cenu 110990. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Chromatický akordeon

 Primavera C175 je tříhlasý knoflíkový akordeon značky PIGINI z řady Standard.

Technické údaje:
• Počet hlasů: 3
• Počet basových hlasů: 5
• Rozměry: 43 x 18,5 cm

V akordeonech značky PIGINI se snoubí stará řemeslná tradice s nejmodernějšími technologiemi. Na jejich výrobu jsou používány špičkové materiály – od pečlivě vybraných dřev, kvalitních hlásků prestižní italské značky Artigiana Voci vyrobených kompletně v Itálii ze švýcarské oceli a hliníku, měchů ze speciální kartonové drti, které vytváří ideální tlak, po vybrané laky, plsti a kůže. Díky široké nabídce modelů si svůj nástroj vybere opravdu každý, nehledě na věk či úroveň pokročilosti – od dětí po dospělé, od začátečníků po špičkové profesionály. Kvalita použitých materiálů a vysoký standard řemeslného zpracování navíc zaručují vysokou životnost akordeonů a tím i správnost vaší investice.

Rodinná firma PIGINI vyrábí od roku 1946 v italském městečku Castelfidardo akordeony, které si rychle získaly respekt a uznání po celém světě. I v dnešních dnech se značka může spolehnout na tým zkušených lidí a know-how získané více než padesáti lety výroby a vývoje akordeonů. Prestiž a kvalitu nástrojů PIGINI potvrzují po celá desetiletí nejlepší hudební školy a virtuózní akordeonisté.

Všechny produkty od výrobce
Pigini Primavera C175

Pigini Primavera C175

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce