Pigini Studio B43 Convertor

Pigini Studio B43 Convertor

103490 Kč

Trhem osvědčený produkt, Pigini Studio B43 Convertor od populárního výrobce Pigini - tento artikl se na vás těší za hustou cenu 103490 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206708
Do obchodu

Popis

Pigini

Jedinečná nabídka, Pigini Studio B43 Convertor originální od labelu Pigini - tento produkt posíláme za výhodnou cenu 103490. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Chromatický akordeon

 Knoflíkový akordeon Studio B43 Convertor patří k základním modelům značky Pigini. Jedná se o dvouhlasý akordeon s konvertorem, který umožňuje přepínat jedinou sadu knoflíků do režimu melodických basů. Díky nižší hmotnosti, kompaktnějšímu tvaru a vysoké životnosti kvalitních materiálů je nástroj vhodný pro hráče všech věkových skupin.

Technické údaje:
• Počet hlasů: 2
• Počet basových hlasů: 3
• Počet hlasů melodického basu: 1 (37)
• Rozměry: 36 x 20 cm

V akordeonech značky PIGINI se snoubí stará řemeslná tradice s nejmodernějšími technologiemi. Na jejich výrobu jsou používány špičkové materiály – od pečlivě vybraných dřev, kvalitních hlásků prestižní italské značky Artigiana Voci vyrobených kompletně v Itálii ze švýcarské oceli a hliníku, měchů ze speciální kartonové drti, které vytváří ideální tlak, po vybrané laky, plsti a kůže. Díky široké nabídce modelů si svůj nástroj vybere opravdu každý, nehledě na věk či úroveň pokročilosti – od dětí po dospělé, od začátečníků po špičkové profesionály. Kvalita použitých materiálů a vysoký standard řemeslného zpracování navíc zaručují vysokou životnost akordeonů a tím i správnost vaší investice.

Rodinná firma PIGINI vyrábí od roku 1946 v italském městečku Castelfidardo akordeony, které si rychle získaly respekt a uznání po celém světě. I v dnešních dnech se značka může spolehnout na tým zkušených lidí a know-how získané více než padesáti lety výroby a vývoje akordeonů. Prestiž a kvalitu nástrojů PIGINI potvrzují po celá desetiletí nejlepší hudební školy a virtuózní akordeonisté.

Všechny produkty od výrobce
Pigini Studio B43 Convertor

Pigini Studio B43 Convertor

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce