Pioneer DJ CDJ-3000

Pioneer DJ CDJ-3000

63590 Kč

Jakostní Pioneer DJ CDJ-3000 s trendy značkou Pioneer DJ - tento artikl je tady pro vás za mimořádně nízkou cenu 63590 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221343
Do obchodu

Popis

Pioneer DJ

Trhem osvědčený produkt, Pioneer DJ CDJ-3000 od Pioneer DJ - tento produkt dodáváme v časové omezené slevě za 63590. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

DJ přehrávač

 Využijte vyšší úroveň tvůrčí síly se zbrusu novou vlajkovou lodí CDJ-3000 disponující novou pohonnou jednotkou MPU (micro-processing), speciálně vyvinutými vysoce kvalitními komponenty, robustní jednotkou vybavenou inovativními funkcemi, které pomohou vaší kreativitě vzkvétat jako nikdy předtím.

Nejpokročilejší hráč, jakého jste kdy viděli

Nová MPU jednotka poskytuje stabilní výkon a umožňuje pokročilé nové funkce spolupracující se zbytkem přehrávače. CDJ-3000 nabízí osm tlačítek Hot Cue, ultra rychlé načtení stop, přehledný 9“ dotykový displej a gygabitové ethernetové připojení pro možnost sdílení a přehrávání zvukových souborů z USB zařízení a SD karet prostřednictvím až šesti jednotek CDJ-3000 (lze kombinovat s šestikanálovým mixérem, např.: DJM-V10. Podsvícený ovládací panel obsahuje funkce jako Key Sync pro automatickou úpravu tóniny, třípásmový waveform, nebo Link Cue pro náhled skladeb z jiného přehrávače.

Flexibilní možnostivýkonu: DJ tak, jak chcete

Přehrávejte hudbu analyzovanou rekordboxem z jednotek USB prostřednictvím exportního režimu nebo připojte laptop pomocí ovládacího prvku USB-HID a použijte režim Link Export nebo Performance. Můžete přehrávat všechny skladby v knihovně rekordboxu, včetně těch z Beatport/Beatsource LINK a SoundCloud Go. Můžete dokonce připojit i svůj iPhone přes USB kabel a mixovat hudby přímo v nejnovější verzi iOS rekordboxu, který podporuje bezdrátové připojení a typy souborů jako např.: WAV, FLAC, ALAC a AIFF, stejně jako MP3 a AAC.

Všechny produkty od výrobce
Pioneer DJ CDJ-3000

Pioneer DJ CDJ-3000

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce