Pioneer DJ DDJ-1000SRT

Pioneer DJ DDJ-1000SRT

38690 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Pioneer DJ DDJ-1000SRT od kvalitního výrobce Pioneer DJ - toto zboží si můžete objednat za skvělou cenu 38690 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207509
Do obchodu

Popis

Pioneer DJ

No tak tohle je gól: Pioneer DJ DDJ-1000SRT s jakostní značkou Pioneer DJ - tento hit snadno najdete při likvidaci skladu za nepřekonatelných 38690. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

DJ kontroler

 Pokud jste dychtivě očekávali verzi našeho progresivního kontroleru DDJ-1000 kompatibilního se Serato, máme dobrou zprávu: Čekání je u konce. Čtyřkanálový kontroler DDJ-1000SRT zdědí rozvržení DDJ-1000, které je známé jako standardní nastavení klubu CDJ + DJM. K dispozici jsou také všechny stejné profesionální funkce, včetně otočných koleček v plné velikosti s nízkou latencí z CDJ-2000NXS2 a hladkého MAGVEL FADER pro pevný scratching.

Soustřeďte se na dav, ne na svůj notebook, a to díky barvě On Jog displeje, který vám poskytuje důležité informace o stopách uprostřed každého otočného kolečka. Budujte vzrušení na tanečním parketu a vytvářejte obrovské kapky se 4 zvukovými barvami FX a 14 rytmy. A díky 16 různobarevným výkonovým padům (8 na palubu) na dosah ruky, můžete spouštět různé funkce včetně Hot Cues, Slicer a Pitch Play tak, abyste na každou stopu vložili vlastní rotaci a udrželi publikum v vytržení. Pokud chcete používat Serato DJ Pro pro hraní na akcích a večírcích a potřebujete kontroler, který je přenosný, ale nabitý funkcemi, je pro Vás DDJ-1000SRT správnou volbou. Jeho více vstupů a výstupů vám umožní připojit externí zařízení a sestavit různá nastavení, takže budete připraveni na cokoli.

Kompatibilita Serato DJ Pro

S DDJ-1000SRT se s pomocí Serato DJ Pro budete cítit jako doma . Budete moci snadno používat populární funkce, jako jsou Hot Cues, Beat Jump a Slicer, a přinést větší kreativitu vašim výkonům. Kontroler je dodáván s poukazem na Serato Pitch 'n Time DJ Expansion Pack, který vám umožní používat Key Shift, Pitch Play a Key Sync. Můžete také kombinovat, mixovat a sctratchovat při zachování dokonalé kvality klíčů a zvuku.

Kolečka v plné velikosti a MAGVEL FADER

Svobodně smíchejte a scratchujte stopy . Hladké JOGYpřevzaté z modelu CDJ-2000NXS2 vypadají a působí povědomě a vy si je můžete přizpůsobit, jak reagují na váš dotek pomocí Jog Adjust. MAGVEL FADER je vysoce odolný pro více než 10 milionů pohybů * a reaguje na každý pohyb, který provedete, a složité výkony zvládnete bez námahy.

Přenosný DJ ovladač s rozložením ve klubovém stylu

DDJ-1000SRT je ideálním kusem na cestu. Pomocí všech svých ovládacích prvků funkcí, se budete cítit jako doma , neboťj jsou uspořádány ve stejném rozvržení jako ovládací prvky v našem standardním nastavení NXS2 v klubu.

Barva na Jog displeji

Soustřeďte se na svůj výkon a držte oči z notebooku. Plnobarevná LCD obrazovka s vysokým rozlišením uprostřed každého otočného JOGU vám poskytne všechny potřebné informace, jako je doba přehrávání, BPM a pozice přehrávání. A barevné schéma je stejné jako u Serato DJ Pro, což vytváří intuitivnější zážitek.

Professional FX

Ukažte svůj vkus a okořente své sety čtyřmi populárními Sound Color FX z našich mixérů řady DJM. Máte 14 Beat FX, abyste byli také kreativní, a díky speciálnímu displeji Beat FX můžete okamžitě odkazovat na BPM a název vybraného FX.

Samostatný DJ mixer s více vstupy a výstupy

Díky dvěma USB portům pro PC / Mac můžete bezproblémově přepínat mezi DJy a připojovat externí zařízení ke čtyřem vstupům. Připojte DJ přehrávače a analogové gramofony plus dva mikrofony. DDJ-1000SRT můžete také použít jako samostatný mixážní pult bez připojení PC/Mac.

Další funkce

Vícebarevné výkonové podložky - spoušť Hot Cues, Rolls, Slicer, Sampler a Pitch Play. Tlačítka Shift a Sync Key - přímé ovládání funkcí Serato Pitch Time n Time DJ. Vrchní panel z hliníku / akrylu - pro kvalitní vzhled a dojem. Připraveno pro Serato DVS - vyžaduje rozšiřující balíček Serato DVS (k dispozici samostatně)

Všechny produkty od výrobce
Pioneer DJ DDJ-1000SRT

Pioneer DJ DDJ-1000SRT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce