Pioneer DJ S-DJ50X-W (použité)

Pioneer DJ S-DJ50X-W (použité)

3690 Kč

Výjimečné zboží, Pioneer DJ S-DJ50X-W (použité) co nám dodává Pioneer DJ - tento hit naleznete v husté akci za 3690 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221655
Do obchodu

Popis

Pioneer DJ

Oblíbený produkt Pioneer DJ S-DJ50X-W (použité) s trendy značkou Pioneer DJ - tento artikl nepropásněte za jedinečnou cenu 3690. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Aktivní studiový monitor

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance na spodní straně monitoru. Jinak v pořádku a plně funkční.

Aktivní dvoupásmové monitory Pioneer ze série S-DJ jsou vhodné pro kritický poslech tracků nebo ozvučení DJ setu; to vše v nadčasovém designu a s výborným poměrem cena/výkon.

Basový i výškový reproduktor mají vlastní zesilovač a komínový tvar. Celková konstrukce kabinetu s portem potlačuje nežádoucí resonance a hluky, přispívá k přesné reprodukci audia a zvýrazňuje basy.

Na zadním panelu se nachází ovladač hlasitosti a korekce vyšších frekvencí, pomocí nichž můžete zvuk přizpůsobit akustice místnosti. Pro připojení je k dispozici trojice konektorů a nechybí ani funkce automatického vypnutí v nečinnosti.

Všechny produkty od výrobce
Pioneer DJ S-DJ50X-W (použité)

Pioneer DJ S-DJ50X-W (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce