Pioneer DJ XDJ-700 (použité)

Pioneer DJ XDJ-700 (použité)

16650 Kč

Velmi oblíbený produkt Pioneer DJ XDJ-700 (použité) originální od labelu Pioneer DJ - tento produkt obchodujeme ve slevové akci za 16650 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221909
Do obchodu

Popis

Pioneer DJ

Radost přinášející Pioneer DJ XDJ-700 (použité) co nám vyrábí Pioneer DJ - toto zboží si můžete nechat dodat extra výhodně za 16650. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! No a to se jednoduše vyplatí..

DJ přehrávač

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Pioneer XDJ-700 disponuje širokým dotykovým displejem, tradičním rozložením ovládacích prvků a řadou funkcí převzatých od svého většího bratra XDJ-1000. Dodává se včetně softwaru Rekordbox.

Sedmipalcový, dotykový displej je rozdělen do tří segmentů, takže všechny potřebné funkce máte ihned k dispozici. Vyhledávání skladeb velmi usnadňuje možnost vyvolání QWERTY klávesnice přímo na displeji.

Pro plynulý mix jsou k dispozici funkce Hot cue a Hot loop s kvantizací na mřížku Rekordboxu a srovnat lze až čtyři decky v Rekordboxu najednou.

Pro plynulé efektování je k dispozici Slip mód, který nechá při scratchování nebo loopování hrát track ztlumený na pozadí a při puštění disku bude opět na svém místě.

XDJ-700 umožňuje prolinkování až čtyř jednotek pomocí LAN konektoru a přes USB je možné připojit i mobilní zařízení s iOS nebo Android.

Všechny produkty od výrobce
Pioneer DJ XDJ-700 (použité)

Pioneer DJ XDJ-700 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce