Polyend Anywhere

Polyend Anywhere

3390 Kč

Trhem osvědčený produkt, Polyend Anywhere od firmy Polyend - tento artikl doporučujeme s neuvěřitelnou slevou za 3680 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: HN208608
Do obchodu

Popis

Polyend

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Polyend Anywhere od oblíbené značky Polyend - tento artikl je v tento okamžik téměř zdarma za 3680. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Eurorack modul

 Polyend Anywhere je revoluční napájecí zdroj ve velikosti Eurorack modulu, který vám umožní napájet vaše modulátory prostřednictvím powerbanky (není součástí balení) s kapacitou baterie až 20 000 mAh. Napájecí modul je vhodný především pro vaší producentskou práci v místech, kde není přívod elektrické energie, dané místo je však plné inspirace a kreativních vln. Zdroj je plně kompatibilní s moduly o napětí +12, +5 a -12V. SOučástí balení je Ribbon kabel s deseti výstupy pro napájení Eurorack modulů.

Všechny produkty od výrobce
Polyend Anywhere

Polyend Anywhere

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce