PreSonus PreSonus Sphere - Roční předplatné

PreSonus PreSonus Sphere - Roční předplatné

4590 Kč

Oblíbený produkt PreSonus PreSonus Sphere - Roční předplatné s proslulou značkou PreSonus - tento hit pořídíte s výjimečnou slevou za 4590 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219376
Do obchodu

Popis

PreSonus

Zákazníky doporučované zboží, PreSonus PreSonus Sphere - Roční předplatné od oblíbené značky PreSonus - tento produkt máte po jednoduché objednávce za jedinečnou cenu 4590. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Software

 Roční předplatné služby PreSonus SPHERE. Používejte vždy tu nejnovější verzi DAW Studio One, notačního programu Notion a využijte naplno všechny zvukové a plugin knihovny, které jsou k dispozici. V neposlední řadě si své projekty bezpečně uložte na virtuální PreSonus úložiště s kapacitou 30GB

PreSonus Sphere oslavuje zvukovou kreativitu tím, že poskytuje kompletní sadu silných nástrojů, které podporují vaši fantazii a pomáhají přenést vaši inspiraci do života. Jak to celé funguje? Co obnáší být členem PreSonus Sphere, proč má smysl o členství uvažovat a co všechno v rámci svého členství získáte?

PreSonus Sphere je více než jen software a obsah, je to globální komunita kreativních nadšenců i respektovaných profesionálů, které spojuje láska k hudbě. Mezi výhody členství v PreSonus Sphere patří licence pro kompletní kolekce softwarových řešení pro záznam, mix, notaci a hudební produkci, včetně Studio One® Professional, Notion a více než 100 zvukových knihoven se samply, efekty a smyčkami. Kromě těchto kreativních nástrojů jsou členům PreSonus Sphere poskytnuty i nástroje pro cloudovou spolupráci včetně úložiště, chatování se Studio One odborníky z celého světa, přístup k exkluzivním promo akcím, školením a událostem, které jsou nabízeny častěji než jednou za měsíc – to vše za nízké měsíční nebo roční předplatné. Vaše kreativita nemá hranice - a stejně tak ani PreSonus Sphere.

Členství v PreSonus Sphere zahrnuje licence nezbytných softwarových nástrojů k vybudování jádra vašeho studia. Studio One Professional je jediný DAW, který vám umožní nahrávat, produkovat, skládat (s notací nebo bez notace), mixovat, masterovat i živě vystupovat, a to z jedné jediné aplikace. Snadno přejděte z kreativní koncepce do finálního mixu, nebo použijte základy zmasterovaného alba jako doprovodné skladby pro vaši živou show - to vše z aplikace Studio One, kterou ovládejte z tabletu pomocí Studio One Remote. K dispozici dostanete každý plug-in a Studio One Add-on z produkce PreSonusu, včetně Ampire, Channel Strip Collection, CTC-1 Pro Console Shaper, Fat Channel XT, Presence XT Editor, a ještě mnohem více! Používejte více než 100 inspirujících zvukových knihoven k obohacení vaší produkce, včetně kompletních knihoven vzorků a smyček Spark Collection a Tom Brechtlein Drums, a včetně nového obsahu přidávaného nepřetržitě.

Všechny produkty od výrobce
PreSonus PreSonus Sphere - Roční předplatné

PreSonus PreSonus Sphere - Roční předplatné

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce